3. Krwiobieg PCK


Klient: Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża

To dla nas zaszczyt móc pracować dla PCK. Krwiobieg Warszawa jaki mamy przyjemność realizować dla Polskiego Czerwonego Krzyża Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża to cykliczne wydarzenie. W roku 2020, z uwagi na trwającą pandemię Krwiobieg przeprowadzany był w nietypowej formule biegu wirtualnego. Od roku 2021 wróciliśmy do tradycyjnej koncepcji biegu, który kierujemy do bardzo szerokiej grupy: od dzieci, poprzez osoby zaczynające swoją przygodę z bieganiem, seniorów, miłośników Nordic Walking na biegaczach kończąc.

Głównym celem Krwiobiegu jest promowanie honorowego krwiodawstwa. To wydarzenie dla wszystkich, którym bliskie jest pomaganie innym, bez względu na umiejętności sportowe. Udział w Krwiobiegu mógł  wciąć każdy biegający zawodowo czy amatorsko. Kilka dystansów daje szanse wszystkim, by dołożyć swoją kropelkę dla potrzebujących. Nadzór merytoryczny nad Krwiobiegiem sprawuje Dyrektor Sportowy Biegu – Mateusz  Pietruliński – maratończyk, triatlonista i uczestnik biegów ultra.

Jako współtwórcy projektu jesteśmy dumni, że możemy dołożyć cegiełkę do działań prowadzonych przez Mazowiecki Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Krwioobieg.

www.mazowieckie.pck.pl


Obserwuj nas