Moje Miasto bez Elektrośmieci


Klient: ElektroEko SA

“Moje Miasto bez Elektrośmieci” do program edukacyjny, realizowany przez Adliner od 10 lat. W tym czasie edukacją ekologiczną objęliśmy ponad 3 tys. placówek  i ponad 1 mln dzieci.

Celem programu jest budowanie świadomości wśród dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, oraz ich rodziców w zakresie prawidłowego postępowania z elektrośmieciami. Szkoły mają możliwość uczestniczenia w dedykowanym Funduszu Oświatowym, w ramach, którego placówki za zebrane, a przyniesione przez rodziców, zużyte sprzęty elektrycznego i elektroniczne, mają możliwość wymiany zebranych w ten sposób punktów na nowoczesne pomoce dydaktyczne a są to m.in. tablice interaktywne, laptopy, urządzenia wielofunkcyjne, wyposażenie pracowni, urządzenia sportowe. Obejrzyj Katalog Pomocy Dydaktycznych. Katalog został tak, przygotowany, iż umożliwia zamówienie pomocy z dowolnego miejsca, a wcześniej weryfikację salda punktów Funduszu Oświatowego.

Co roku szkoły i przedszkola otrzymują bezpłatne materiały edukacyjne oraz materiały do promocji zbiórek.

W roku 2020, program, zyskał nowe formy materiałów do nauki zdalnej – lekcje on-line, zeszyty ćwiczeń on-line dla przedszkolaków jak i uczniów szkół podstawowych, piosenkę edukacyjną dla najmłodszych.

W tym roku przygotowaliśmy także nową stronę internetową programu.

Obejrzyj lekcje on-line

www.moje-miasto-bez-elektrosmieci.pl

 


Obserwuj nas